Co warto zobaczyć w Darłówku?

Darłówko o lat przyciąga turystów z całej Polski. Przyjeżdżają tu ludzie w każdym wieku, którzy nie tylko chcą zaznać kąpieli słonecznych na pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży, ale też przebywać z naturą w niezwykłych i malowniczych miejscach. Dlaczego warto zaplanować wakacje właśnie w Darłówku? Podpowiedź poniżej.

Co zobaczyć w Darłówku?

Oprócz szerokiej i piaszczystej plaży, w Darłówku można zobaczyć sporo innych miejsc, które niewątpliwie są warte uwagi. Będąc tutaj koniecznie trzeba wybrać się na Latarnię Morską na wschodnią stronę. 22-metrowa wieża, kierująca statkami wygląda wyjątkowo zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Tramwaj wodny to atrakcja, którą mogą się pochwalić bardzo nieliczne miejscowości. Darłówko taki tramwaj posiada i korzysta z niego wielu turystów. Będąc tutaj z dziećmi koniecznie trzeba z niego korzystać wybierając się do centrum.

Darłówko z dziećmi

Wakacje z dziećmi wymagają od rodziców zapewnienia sporo atrakcji. Aquapark – Park Wodny Jan, Park Linowy Nad Bałtykiem, Aquapark Balticlandia czy Europark Krasnal zdecydowanie zafascynują dzieci w każdym wieku.

Noclegi Darłówko

W Darłówko istnieje dość bogata baza noclegowa. Hotele, pensjonaty oraz kwatery prywatne kuszą turystów wysokim standardem oraz atrakcyjnymi cenami. Warto rezerwować noclegi z wyprzedzeniem, gdyż są ona rozchwytywane już na kilka miesięcy przed rozpoczęciem wakacji.